جنیفر لوپز به بهشت میرود!!!

اول اینکه خواهر محترمه خانم جنیفر دل مردم را به هر نحوی که بتواند شاد می کند و آنچنانکه میدانید شاد کردن دل بنده خدا اجر فراوان دارد.

دوماینکه این هنرمند متعهد و پایبند به کانون گرم خانواده بیش از 4 بار ازدواج کرده و این سنت حسنه را بیش از پیش به جا آورده . لذا هر تلاشی که انجام داده در جهت رفاه خانواده بوده و بر خلاف همکارانش ، مردان را به صورت حلال به فیض رسانده ، لذا وی به عنوان یک الگو برای جامعه خودش ، با هرگونه پاشیدگی و پاره گی خانوادگی مخالف است.


سوم اینکه خانم جنیفر از تمام نعماتی که خداوند در اختیارش گذاشته به بهترین نحو بهره برداری می کند. ایشان هم خواننده هستند ، هم رقاصه هستند، هم هنرپیشه ، هم یک مادر و همسر خوب. از طرفی در مسائل بازرگانی هم کوتاهی نمی کند . از آنجایی که همیشه راضی و قانع هستند به کسی نه نمی گویند تا دل کسی نشکند.


چهارم اینکه ایشان مقام زن را در غرب زنده نگه داشته و اعتماد به نفس این موجود لطیف را که در طول تاریخ به وی اجحاف بسیار شده بالا برده است ، در حدی که بسیاری از مردان در مقابل همین خانم اظهار ناتوانی کردند و خیلیها نکشیدند با ایشان باشند .


پنجمین دلیل توفیق خدمت ایشان است . خانم جنیفر توفیق خدمت داشته اند تا در تمام عرصه ها به جامعه و بندگان خدا خدمت کند. این بانوی کوشا تا دیر وقت در استودیوهای سربسته تمرین کرده و همان فردا شبش با تمام کم خوابی و کسالت در کنسرت حضور یافته و تا صبح در جهت خدمت به خلق ، در چارچوب حرکات موزون نموده است .


ششمین دلیل دیگر وجاهت این عزیز هنرمند صداقت داشتن و عدم ریا است. او هرگز ریا نکرد و همان نشان داد که بود . این هنرمند با اخلاق در یک آن لباس از تن به در آورده و سینه چاک می کند ( البته با اذن کتبی شوهر ) و ابایی از حرف مردم ندارد. او اگر از آهنگسازش خوشش بیاید به جای طفره رفتن ( مثل چشمک و اطفار) به سرعت با وی عقد محضری می کند تا مشکلی نباشد . پاینده باشی دخترم.


هفتمیندلیل حمایت جنیفر عزیز از پدر و مادرش است . او نه از جیب شوهرانش بلکه از درآمد حلال خودش برای والدینش سرپناه خریده و آنها را تکریم کرده. البته این خواهر زیبا از تکریم مشتریان هم غافل نبوده و هوای همه را داشته.

/ 40 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرتضی

من كه طرفدار شكيرا هستم[مغرور] [شکست]

مرتضی

من که واسه یه زن نمیرم اونور باید اون بیاد دارم یه دعوت نامه واسش میفرستم که بیاد میخوای آدرس تورو بدم؟[تایید]

amoon

jalebe khob ham hast be manam sar bezani khoshhal misham miyay ke ghool.....???

سما52

[نیشخند]سلام[راک]خوبی[متفکر]تاحالا کجابودی من ندیدمت [ابرو]حالا چیکار میکنی[شوخی]بیخیال بگذریم [پلک]بامن دوست میشی[مغرور]خوب اول تو دوستم شو [سوال]باتبادل لینک چطوری[چشمک]بهم بگو باشه [عینک]منو با همین اسم لینک کن[تماس]یادت نره بهم بگو [خمیازه]من برم [لبخند]بابای

غریبه

آخه يه روز تيك ميگير ي... لباساي شيك ميگير ي... باباتو ميكن ي كچل ... تا دماغو كن ي عمل ... با همراهت زنگ ميزن ي... عينك رنگ رنگ ميزن ي... اين دل و اون دل ميزن ي... تا به موهات ژل بزن ي... جنس لباست تريكو ... موزيك الكس و انريكه ... جوراباي فسقلك ي... روسري هاي الك ي... خوش ي با اين تيپ خفن... الان قشنگي مثلاً؟[قهقهه][خنده][قهقهه]

غریبه

[قهقهه]بابا كجاي ي؟ نيست ي؟ توريست ي؟ امپرياليست ي؟ ك مونيست ي؟ فاشيست ي؟ دموكراتيست ي؟ خداي ي نكرده مريض كه نيستي؟ راستي، تو خودت نمره ي بيستي![قهقهه]

غریبه

1.تلاشمون زیاده 2.امیدم بالاست[عینک]

غریبه

1.تلاشمون زیاده 2.امیدم بالاست[عینک]

غریبه

خوب چرا دروغ میگی مگه اونجا بودی که میگی 4 بار ازدواج کرده[قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر]

غریبه

راست میگی عکس شوهراش و هم بزار تو وبت[اضطراب]